Home › Pożyczki bez bik i krd online

Friday, May 5 2017, 08:35

Pożyczki bez bik i krd online

W ostatnich postach podsumowaliśmy podstawowe elementy  projektów domów, na które warto zwracać uwagę w trakcie ich wyboru, a ostatnio rozważaliśmy, które biuro architektoniczne jest szczególnie godne  zaufania i gdzie najkorzystniej jest zamówić dla siebie projekt. W tym wpisie przyjrzyjmy się projektom od trochę innej strony – to naturalne, że dom musi spełniać przede wszystkim główną rolę – gwarantować bezpieczeństwo. To powszechnie wiadomo, ale czy nie omijamy tej kwestii skupiając się na drobnostkach i opracowując starannie tylko  widoczne aspekty budynku? podczas wybierania projektów domu trzeba zwrócić uwagę na elementy wpływające najbardziej na to, że dom okaże się bezpieczny i odpowiednio ochraniany.

Podstawowym elementem który wiąże się z ochroną domu, według każdego eksperta, jest ilość wejść  do domu. Im ich więcej, tym mniej chroniony dom. Wejścia to wcale nie tylko drzwi – to także przydomowe garaże, taras, balkon.

Stosunkowo bezpieczne domy to te z dwoma wejściami, ale gdy ich liczba sięga np. 3 lub 5, to o wiele ciężej jest go chronić. Podobnie położenie drzwi wejściowych jest ważne – lepiej, jeśli są one w części, która wodoczna jest ze środku budynku, a nie w zakamarku. Jeszcze jedna rzecz to okna – liczy się ich położenie jak również wymiar. Najlepiej byłoby, gdyby znalazły się one na wysokości 170 centymetrów od ziemi, okienka od piwnicy, które są najniżej, muszą być niewielkich wymiarów – jeśli nie lubimy krat, to jeden z wymiarów okien nie powinien przekraczać kilkudziesięciu centymetrów.  Wiele przypadków kradzieży to również te przez wyłazy i okna dachowe – te najczęściej posiadają niezbyt bezpieczne zamknięcia. Reasumując te rozważania, należy również dodać, że trudniej jest ochronić dom o niestandardowych  kształtach, licznych zakamarkach, niż budynek z prostą bryłą, nawet tej samej powierzchni, a posiadający typowy kształt prostokątny..